Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان

بازگشت به Blog
صادر کننده انواع کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و عراق و پاکستان

صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان

صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان یک معقوله پر درآمد می باشد . کفش یک کالای بسیار ضروری برای افراد می باشد . زیرا کفش  از پا در مقابل انواع آسیب ها محافظت می کند . از این رو تولید کنندگان زیادی در کشور به تولید کفش ایرانی می پردازند . تولید کنندگان ایرانی علاوه بر رفع نیاز جامعه به کفش نیاز کشور های دیگر را می توانند رفع کنند‌ . که این موضوع با  صادرات کفش  به کشورهای همسایه مثل افغانستان انجام می شود . صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان به سهولت انجام می شود . برای خرید عمده کفش زنانه روی لینک کلیک کنید .

تهران به عنوان پایتخت ایران یکی از بهترین مکان ها برای پیدا کردن چیزهای نو و تازه است . بازارهای بزرگ وفروشگاه های زنجیره ای و تنوع درمحصولات .  همچنین شهرهای بزرگ دیگری مانند مشهد و اصفهان وتبریز و …. که خود تولیدکنندگان بهترین نوع کفش چرم و کتون و دست دوز با قیمت جهانی کفش زنانه برای صادرات هستند . شما بزرگ ترین صادر کننده کفش زنانه باشید .

 

کانال تلگرام پخش و خرید و فروش عمده کفش زنانه و دخترانه تولیدی خانومم

صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان به صورت سفارشی و عمده

صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان

کفش های درجه یک تولید ایران دارای قدرت رقابت در بازار های جهانی هستند . تولید کنندگان ایرانی چه امتیاز هایی در ایران برای تولید کفش با کیفیت دارند ؟

 • دسترسی ارزان به مواد اولیه
 • موقعیت جغرافیایی و منطقه ای کشور(امتیازی ارزشمند در بحث حمل و نقل)
 • بازار های بی رقابت کشور های همسایه

 با توجه به شرایط تحریم ها و موقعیت سیاسی کشور عملا ظرفیت و پتانسیل بالای ایران بدون هیچ سرمایه گذاری خاصی بلا استفاده مانده است .دولت باید از صادر کننده انواع کفش زنانه و دخترانه حمایت همه جانبه داشته باشد . برای خرید عمده کفش کتانی زنانه سایت خانومم در خدمت شماست . فقط کافی است روی لینک کلیک کنید .

 

 

صادرات کفش زنانه و دخترانه با ارزانترین قیمت

اصول صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان

یکی از پاپوش هایی که در میان بانوان با استقبال زیادی مواجه شده است کفش می باشد . این کفش ها همواره با مدل ها و جنس های مختلفی تولید می شوند . که نیاز تمام افراد را پوشش می دهند . امروزه در کشور ما بهترین و شیک ترین کفش های زنانه تولید می شود . از این رو زمینه صادرات بهترین کفش زنانه عمده ای در بازار ها فراهم گشته است . با صادرات انواع کفش زنانه و دخترانه  هم کار تولید کننده بیشتر شده و هم نیاز بازار های خارجی تامین گشته است .

تولید کننده ، اصلی ترین و برترین فروشنده کفش زنانه به شمار می رود . زیرا در میان او و خریدار واسطه ای وجود ندارد . و در کیفیت کفش ها و قیمت آنها تاثیر نمی گذارد . از این رو این کالا با نرخ نهایی خود تولید کننده به دست مشتریان می رسد . فروش عمده کفش اسپرت زنانه و دخترانه با ارزان ترین قیمت در سراسر ایران صورت می گیرد . برای ثبت سفارش می توانید از طریق واتس آپ یا اینترنتی سفارش دهید .

 

مزایا و معایب صادرات کفش به خارج از کشور

مزایا و معایب صادرات :

 • برای شرکتهایی که اولین بار است اقدام به بازاریابی بین المللی می کنند ، روش صادرات به علت ریسک سیاسی پایین ، مناسب تر است .
 • روش صادرات ، زمانیکه ظرفیت بازار کشور میزبان ، به درستی تعیین نشده است ، یک استراتژی موثر ورود به بازار می باشد .
 • از طریق صادرات ، شرکت  می تواند به وسیله واسطه های مستقل محصولات خود را در کشور میزبان به فروش برساند . و همچنین می تواند جهت اعمال کنترل بیشتر بر فعالیت های بازاریابی ، از طریق کانالهای توزیع خود به فروش محصولات اقدام نماید .
 • صادرات به شرکت امکان می دهد که در صورت مساعد بودن شرایط بازار ، سطح فعالیت های خود را از طریق اقدام به تولید در کشور مورد نظر افزایش دهد .
 • روش صادرات به شرکت اجازه می دهد هنگامی که شرایط سیاسی یا اقتصادی کشور میزبان نامساعد می شود ، روابط تجاری خود را بدون متحمل شدن هزینه قابل توجهی قطع نماید .

 

ارسال عمده کفش زنانه به افغانستان از ایران

فروش عمده کفش صندل زنانه از ما بخواهید .

ریسک های صادرات کفش برای صادر کننده کفش زنانه :

 • نوسانات نرخ ارز و مداخلات دولتی می تواند تاثیر مخربی بر درآمد یک صادر کننده داشته باشد . اگر صادرکننده ای بهای کالای خود را به ارز کشور خریدار دریافت کند و بعد از دریافت پول ، ارزش آن ارز کاهش یابد ، صادرکننده از این بابت متضرر خواهد شد .
 • یک شرکت ممکن است از مداخلات دولتی ضرر ببیند . وضع تعرفه های گمرکی بالا می تواند قیمت محصول را افزایش دهد و توان رقابتی شرکت را کم نماید .

برای مشاده کالج های ما روی لینک پخش کننده عمده کفش کالج زنانه کلیک کنید .

 

انواع کالاهای صادراتی برای صادر کننده کفش زنانه :

کالای صادراتی طبق مقررات صادرات و واردات سال ۱۳۸۱ قابل تقسیم به سه گروه ذیل می باشد . که باید در هنگام صادرات کالا به آن توجه گردد .

الف)کالای مجاز : کالایی است که صدور آن با رعایت ضوابط نیاز به کسب مجوز ندارد و منظور از ضوابط واردی است که رعایت آن برای صادرات پاره ای از کالاها قانونا ضروری است مثل گواهی استاندارد .

ب) کالای مشروط : کالایی است که صدور آن با کسب مجوز امکان پذیر است .  در قسمت مندرجات ذیل یادداشت هر فصل در جدول آئین نامه اجرایی مقررات و صادرات و واردات نوشته شده است . مشروط شدن کالاهایی برای صدور ممکن است بنا به یکی از دلایل ذیل باشد .

 1. کنترل میزان تولید      2. تامین نیاز داخلی       3. جلوگیری از صدور کالا

بنابراین با مراجعه صادرکننده و معرفی کالای موضوع صادرات وزارتخانه ذیربط با رعایت ضوابط تعیین شده ممکن است مجوز صدور صادر یا از صدور کالا جلوگیری نماید.

ج) کالای ممنوع الصدور : به کالایی اطلاق می گردد که صدور آن به موجب شرح مقدس اسلام درست نیست . این کالا ها به اعتبار خرید و فروش یا مصرف و یا به موجب قانون ممنوع است که دولت می تواند بنا به مقتضیات و شرایط خاص زمانی با رعایت قوانین منوط صدور بعضی از کالاها را ممنوع نماید.

وضعیت صادرات انواع کفش ایرانی زنانه و دخترانه

از سالهای نیمه دهه هشتاد تا سال 95، وضعیت صادرات کفش ایرانی رشد چندانی نداشته است .  با احتساب تغییرات در مجموع ثابت مانده است . حجم صادرات کفش ایرانی در سال 85 در حدود ۷۴ میلیون دلار بوده است . اما در سال 95 و پس از گذشت یک دهه ، در حدود ۲۴ میلیون دلار بر ارزش صادرات کفش ایرانی افزوده شده است . البته گفتنی است که با وجود این افزایش ارزش ، حجم صادرات افزایشی نداشته و حتی مقدار کمی کاهش داشته است .
در این میان ، سال 94 سالی بود که صادرات کفش ایرانی بیشترین ارز آوری را داشته است . البته با اینکه در سال 94 حجم صادرات در مقایسه با 10 سال گذشته بسیار کم بوده ، ارزش دلاری آن بیشتر از هر سالی در 10 سال اخیر بوده هست . در واقع در سال 1394 مبلغی بالغ بر 144 میلیون دلار از صادرات انواع کفش زنانه و دخترانه ایرانی ارز آوری شده است .

 

ارسال عمده کفش زنانه به افغانستان و پاکستان از ایران

وضعیت صادرات کفش ایرانی دخترانه در منطقه

رییس اتحادیه کفاشان دست‌دوز تهران می گوید : در حال حاضر کفش ایرانی به کشورهایی همچون عراق ، افغانستان ، پاکستان ، آذربایجان و روسیه صادر می‌شود. وی ادامه داد: در حال حاضر نیز این صنعت به راحتی پاسخگوی بازار داخل ایران بوده و صادرات به کشورهای افغانستان و هندوستان ادامه دارد .

کفش های ایرانی به دلیل تنوع  در طرح و رنگ سبب شده تا مشتریان زیادی را در داخل و خارج از کشور به خود جلب کند. توزیع کفش در ایران توسط تولید کنندگان و نمایندگی های فروش انجام می شود. شرکت هایی هم هستند جهت توسعه کسب و کار خود کفش تولیدی خود را به عراق و کشورهای همسایه صادر می کنند. صادرات کفش ایرانی به عراق و کشورهای همسایه سبب شده تا افراد زیادی بتوانند از این طریق درآمد خوبی کسب کنند.

 

برگزاری نمایشگاه های بین المللی کشور ایران

امروزه با توجه به برگزاری نمایشگاه های بین المللی کشور ایران همگام با تکنولوژی روز دنیا توانسته است به معرفی انواع برند و مدل های کفش خود بپردازد . در دو سال اخیر شاهد افزایش صادرات کفش به کشورهای خارجی بوده ایم . کشورهایی که بیشترین صادرات را به آن ها داریم عراق و افغانستان و پاکستان می باشد . یکی از دلایلی که سبب شده صادرات کفش افزایش یابد افزایش نرخ ارز بوده است . صادرات این محصول سبب شده تا در کشور ما افراد زیادی شاغل شوند و از درآمد بالایی برخوردار باشند .

 

محدودیت و مشکلات صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان

رئیس هیات مدیره جامعه صنعت کفش ایران از افزایش قیمت یک نوع ماده اولیه مورد استفاده در صنعت چرم مصنوعی و پلاستیک خبر داد که باعث افزایش قیمت برخی از انواع کفش صادراتی نیز شده است . به ادعای وی ، این افزایش قیمت باعث شده بازار افغانستان را در این صنعت از دست بدهیم و کشور های منطقه نیز واردات خود از ایران را کاهش داده است .

مهمترین مشکلی که صنعت کفش و چرم مصنوعی کشور را تحت فشار قرار داده ، کمبود و افزایش قیمت یک نوع ماده اولیه اعلام و اظهار کرد : این ماده اولیه (۲eh) یک نوع الکل است که در تولید محصولات پلاستیکی ، چرم مصنوعی ، کابل ، شیلنگ و دمپایی و چکمه پلاستیکی استفاده می‌شود و تنها توسط یک واحد پتروشیمی در اراک تولید می‌شود . برای مثال قیمت این محصول در قیمت چکمه‌های پلاستیکی که در کشاورزی استفاده می‌شود ، حدود ۵۰ درصد تأثیر دارد .

 

مشکلات رو به روی صنعت تولید کفش ایرانی

کفش های قاچاقی که به ایران وارد می شوند را مثال زد . از دیگر سو ، برخی تولیدکننده های ایرانی اهمیتی به کیفیت محصولات خود نمیدهند ؛ در نتیجه ، هنگامی که حتی خود ایرانیان نیز حاضر به خرید این تولیدات نیستند . مطمئناً بازار جهانی نیز خواستار آن نخواهد بود . البته برخی تولیدکنندگان ایرانی حتی به فکر صادرات نیستند و برخی نیز با اینکه قصد صادرات کفش ایرانی را دارند ، اما از استراتژی بازاریابی و دانش تبلیغاتی مناسبی برخوردار نیستند .
رشد نرخ بی سابقه مواد اولیه لازم برای تولید کفش که از سوی پتروشیمی ها تولید می شود . نیز دلیل دیگر کاهش صادرات کفش ایرانی در یکی دو سال اخیر است . برای مثال ، 80 درصد حجم صادرات کفش ایرانی به کشورهای عراق ، افغانستان ، پاکستان و آذربایجان است که از سال 96 کاهش خود را شروع کرد.

 

صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان تولیدی خانومم با بهترین کیفیت

تولیدکنندگان کفش ایرانی

تبریز به عنوان پایتخت چرم و کفش کشور است . پس از آن ، استان های قم ، تهران ، مشهد و یزد بیشترین حجم تولید را دارند . در مجموع ، این پنج استان 91 درصد حجم تولید کفش ایرانی را دارا هستند . چرم یکی از پارچه های معروف در ایران و البته جهان است . کشور ما از جمله تولید کنندگان پارچه چرم در جهان محسوب می شود . در واقع تولید چرم در ایران به گذشته های بسیار دور بر می گردد .  به عبارتی ما در تولید چرم دست بالا داریم . چرم ایران از جمله چرم های مرغوب است که از آن ابزار و وسایلی همچون کیف و کفش تولید می شود .

 

قوانین و مراحل صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان

صادرات هر کالایی دارای قوانین خاص خود می باشد . با تولیدی خانومم همراه باشید تا قوانین و مراحل آن را فرا گیرید .

 

روش مستقیم در صادرات انواع کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان

یکی از اصلی‌ترین روش‌ها برای انجام این کار روش مستقیم است . در این روش ، شما کالای تولیدی توسط خود یا دیگران را نه از طریق واسطه، بلکه به صورت مستقیم صادر خواهید کرد . اتفاقا اکثر افراد یا شرکت‌هایی که به فکر صادرات محصولات خود می‌افتند ، ابتدا تنها به فکر صادرات مستقیم بوده و به نسبت به آن آشنایی دارند . در این روش فرد یا شرکتی که کالا را تولید کرده ، خود صفر تا صد مراحل صادرات کالا را نیز بر عهده می‌گیرد . یعنی بعد از تولید محصول ، ابتدا باید برای آن در کشور یا کشورهای مقصد دست به بازاریابی صادراتی بزند یا به زبان ساده‌تر مشتری خارجی برای کالای خود پیدا کند. در اینجا ممکن است نیاز به یک سری فعالیت‌ها و اقدامات مربوط به تحقیقات بازار در کشور مقصد باشد .

 

صادرات انواع کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان

بعد از پیدا کردن فرد یا مشتری مورد نظر در کشور مقصد ، وقت آن است که به فکر حمل‌ونقل کالا ، انجام تشریفات گمرکی در دو کشور بود . این کار مستلزم صرف وقت و هزینه‌هایی خواهد بود . فراموش نکنید در این خصوص باید ضمانت‌های حقوقی و قانونی از جمله عقد قرارداد و مابقی موارد را نیز مدنظر داشته باشید . نقل و انتقال ارزی و تبادلات بین بانکی از جمله فعالیت‌های دیگری است که هم صادرکننده و هم واردکننده در کشور مقصد با آن روبرو خواهند شد .

صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان نیازمند انجام برخی اقدامات دیگر مانند ثبت سفارش ، گرفتن کارت بازرگانی و مواردی از این قبیل است که در این روش به عهده خود شرکت یا فرد صادرات انواع کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان خواهد بود. انتخاب این روش برای صادرات، مزایا و معایب خاص خود را دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم .

 

صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان تولیدی خانومم با بهترین کیفیت و مدل های روز دنیا در ایران / صادرات عمده کفش زنانه

مزایای روش مستقیم در صادرات کفش

هر کدام از روش‌ها مزایا و معایبی دارند که باید با توجه به آنها دست به انتخاب بزنید . یعنی باید شرایط و امکانات خود را مشاهده ، ارزیابی و متناسب با آن ، اقدام کنید .

کسب سود بیشتر :

هنگامی که شما به صورت مستقیم اقدام به  صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان کنید ، فرد یا شرکت دیگری در سود و فروش محصولات با شما شریک نخواهد شد . همین موضوع باعث می‌شود تا حاشیه سودتان بالا برود . ضمن آنکه شما می‌توانید با بازاریابی صادراتی و تبلیغات مناسب ، به مرور میزان فروش و سود خود را بالا ببرید .

ایجاد لینک‌ها و ارتباطات تجاری :

یکی دیگر از مزایای صادرات کفش زنانه و دخترانه به صورت مستقیم این است که شما به مرور زمان می‌توانید دست به شبکه‌سازی بزنید . بدین ترتیب بعد از مدتی مشاهده می‌کنید که بازیگران داخلی و خارجی زیادی را در حوزه صادرات شناسایی کرده‌ و با آنها دارای ارتباط تجاری هستید .

یادگیری صفر تا صد صادرات :

 بعد از آنکه یک یا چند بار اقدام به صادرات کالا به صورت مستقیم کردید ، دیگر چندان نیاز به کمک و همراهی دیگران ندارید . چرا که شما صفر تا صد صادرات کفش زنانه و دخترانه را یاد گرفته‌اید که در صادرات به سایر کشورهای دیگر نیز به شما کمک می‌کند . یادگیری صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان کمک می‌کند که حتی شما در سایر حوزه‌های زنجیره صادراتی هم بتوانید فعالیت کنید .

کنترل بیشتر :

 شکی نیست هنگامی که بازیگری دیگری در فرایند صادرات کالا وجود نداشته باشد ، دستتان برای انجام کاری که مورد قبول شما باشد ، باز خواهد بود . یعنی شما کنترل بسیار بیشتری بر روی کسب‌وکار و فعالیت خود دارید . در حالی که در روش غیرمستقیم اینگونه نبوده و شخص حقیقی یا حقوقی دیگری نیز در تمام موارد شریک خواهد بود .

امکان گسترش کار:

در روش مستقیم شما  کنترل بیشتری که به صورت مستقیم بر روی فعالیت خود و همکاری با سایر بازیگران دارید . در این روش صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان بازار خوبی برای شما ایجاد می کند .

در این روش، گروه‌ها ، افراد و شرکت‌های خارجی به صورت مستقیم با برند و محصولات شما آشنا خواهند شد . بنابراین در صورتی که بتوانید از ابتدا به خوبی کار کنید ، می‌توانید در کشور مقصد برای محصولات خود برندسازی کنید . در حالی که در روش مستقیم اینگونه نیست .

 

معایب روش مستقیم در صادرات انواع کفش

به مزایای این روش در بحث صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان اشاره کردیم . اما روش مستقیم دارای معایبی نیز بوده که اشاره به آنها بهتر می‌تواند شما را با این روش آشنا کند . مهم‌ترین معایبی که روش مستقیم ممکن است برای شما در پی داشته باشد ، شامل موارد زیر است :

 • هزینه بیشترصادر کننده کفش زنانه :

  قبلا اشاره شد که روش مذکور سود بیشتری به همراه خواهد داشت ، اما نباید از هزینه بیشتر آن نیز غافل بود. در این روش شما نیاز به ایجاد دپارتمان صادرات، استخدام نیروی انسانی و هزینه حضور در کشور مقصد و برخی هزینه‌های دیگر هستید.

 • صرف وقت بیشتر :

  طبیعی است که در این روش شما باید وقت بیشتری را به انجام کلیه مراحل صادراتی از بازاریابی صادراتی تا نقل و انتقال ارزی اختصاص دهید. این در حالی است که در روش غیرمستقیم تقریبا از انجام اکثر فرایندهای کاری صادراتی، معاف هستید.

 • اخذ مجوزهای قانونی :

  یکی دیگر از معایب روش مذکور، اخذ مجوزهای قانونی مربوط به صادرات است. به عنوان مثال، نیاز است که شما برای اخذ مجوز کارت بازرگانی اقدام کنید. همچنین برخی مجوزهای دیگر را داشته باشید.

 • دردسرهای بیشتر :

  به طور کل باید بدانید که در روش مستقیم، دردسرهای بیشتری را خواهید داشت . یعنی علاوه بر موارد فوق ، ممکن است در سایر زمینه‌های دیگر نیز نیاز به انجام برخی اقدامات داشته باشید .

 

صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان تولیدی خانومم با بهترین کیفیت و مدل های روز دنیا در ایران / صادرات عمده کفش زنانه

روش غیرمستقیم در صادرات انواع کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان

تقریبا هر آن چیزی که در مورد صادرات به روش مستقیم گفتیم ، عکس آن برای صادرات به روش غیرمستقیم صادق خواهد بود . یعنی در این روش شما از طریق یک واسطه این کار را انجام خواهید داد . این واسطه‌ها معمولا می‌توانند شامل شرکت‌های مدیریت صادرات ، شرکت‌های بازاریابی بین‌الملل یا حتی بازرگانان کارکشته و اشخاص حقیقی باشند . در این روش شما از طریق عقد قرارداد، تمام یا بخشی از صادرات کالا را به واسطه مورد نظر واگذار خواهید کرد .

شرکت یا واسطه‌ای که صادرات محصول را برای شما انجام دهد ، بخشی از سود صادراتی را از آن خود خواهد کرد . روش مذکور بیشتر مناسب شرکت‌ها و تجاری است که حجم محصول صادراتی آنها چندان بالا نبوده و به صرفه نیست که برای این کار یک واحد مجزا و نیروی انسانی اختصاص دهند . واقعیت آن است که بسیاری از صادر کننده های کفش زنانه نه در مقیاس بالا بلکه در مقیاس محدود یا متوسط قصد صادرات دارند . بنابراین نیاز است که این دسته از افراد استراتژی دیگری را در پیش بگیرند . معمولا بهترین استراتژی برای آنها ، صادرات از طریق واسطه‌ها یا همان صادرات غیرمستقیم است .

 مزایای روش غیرمستقیم برای صادر کننده کفش زنانه

در روش غیرمستقیم مزایایی برای صادرکننده کفش زنانه وجود دارد که در روش پیشین وجود ندارد . همانگونه که معایبی نیز می‌توان برای آن در نظر گرفت . ما در ادامه به مهم‌ترین این مزایا اشاره خواهیم کرد . ممکن است برای شما یک یا چند مورد از آنها صدق داشته باشد . صادرات انواع کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان را باما تجربه کنید . تولیدی خانومم در متخصص صادرات و صادر کننده انواع کفش زنانه به کشور های منطقه می باشد .

 • هزینه پایین‌تر :

  در این روش شما نیازی به ایجاد دپارتمان صادرات و اختصاص نیروی انسانی و امکانات دیگر به آن را ندارید . بنابراین هزینه‌های صادراتی بسیار کاهش پیدا می‌کند .

 • جلوگیری از سعی‌وخطا :

  این روش بهترین راهکار برای ایجاد ارتباط با بازارهای بین‌المللی در ابتدا کار بوده و هزینه‌های سعی‌ و خطای انجام این کار در روش قبلی بسیار بیشتر است .

 • استفاده از تجربیات دیگران :

  برخی از واسطه‌ها تجربیات صادراتی خود را به مرور در اختیار شما قرار می دهند .  بدین ترتیب می‌توانید کم‌کم دانش صادراتی خود را بهبود دهید . شما تبدیل به یک صادر کننده حرفه ای انواع کفش زنانه خواهید داشت .

 • عدم نیاز به مجوزهای قانونی :

  در این روش شما چندان به داشتن مجوزهای قانونی مانند گرفتن کارت بازرگانی ، نیاز ندارید . بنابراین در روش غیرمستقیم شما دردسرهای کمتری دارید .

 

معایب روش غیرمستقیم در صادرات کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان

علی‌رغم تمام مزایایی که روش مذکور به همراه دارد ، اما بد نیست که با معایب آن نیز آشنا شویم .

 • عدم تعامل مستقیم با مشتری :

  در این روش شما معمولا هیچ تعامل مستقیمی با مشتری و شناخت نیازها و خواسته‌های او ندارید . بنابراین نمی‌توانید برای گسترش صادرات انواع کفش زنانه و دخترانه اقدام کنید .

 • عدم کنترل روی قیمت :

  تعیین قیمت کالای صادراتی و بسیاری از موارد دیگر بر عهده واسطه بوده و شما نقشی ندارید .

 • سود کمتر :

  همانطور که اشاره شد در این روش بخشی از سود صادراتی به واسطه تعلق می‌گیرد . بنابراین سود حاصل از صادرات انواع کفش زنانه و دخترانه به افغانستان و پاکستان نسبت به روش مستقیم کمتر خواهد بود .

به روش‌های مرسوم در صادرات انواع کفش زنانه و دخترانه و مزایا و معایب هر کدام اشاره کردیم . ممکن است روش‌های دیگری نیز برای صادرات وجود داشته باشد . یا آنکه مزایا و معایب دیگری هم برای دو روش مذکور وجود داشته باشد . شما به عنوان صادر کننده کفش زنانه می توانید هر کدام را انتخاب کنید .

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به Blog