Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

چگونه بندهای کفش خود را تمیز کنیم

بازگشت به Blog
چگونه بندهای کفش خود را تمیز کنیم | اصول به کار گیری با بند کفش تولیدی خانومم | مرکز پخش و فروش عمده کفش زنانه و دخترانه

چگونه بندهای کفش خود را تمیز کنیم

چگونه بندهای کفش خود را تمیز کنیم؟ بند کفش در طول تاریخ از موادی مانند چرم ، کنف یا پنبه ساخته شده است – مواد ساخت طناب معمولی. با این حال ، پیشرفت در تولید الیاف مصنوعی مانند نایلون و پلی استر و الاستیک ، بندهای کفش متنوعی را ممکن کرده است ، نه فقط بندهایی که به طور طبیعی اتفاق می افتند. با انتخاب مد روز بیشتر و بیشتر برای دسترسی به کفش های خود ، می خواهید آنها را تمیز و تازه نگه دارید. برای آشنایی بیشتر با تولیدی کفش زنانه روی لینک کلیک کنید.

 

کانال تلگرام پخش و خرید و فروش عمده کفش زنانه و دخترانه تولیدی خانومم

 

 

چگونه بندهای کفش خود را تمیز کنیم

1. تمیز کردن بندهای سفید

  • بندها را از کفش بردارید.

تمیز کردن بندهای کفش خود از کفش بسیار راحت تر و مثرتر است. هرگونه آلودگی یا لکه های شل بندها را با دست یا برس اسکراب مسواک بزنید. خشک و کیک شده بر روی خاک یا گل و لای باید با کمی مالش دادن به راحتی بریزد. یک محلول از 3 قاشق غذاخوری (44.4 میلی لیتر) سفید کننده به 1 گالن (3.8 لیتر) آب در یک غرق یا لگن درست کنید. همچنین می توانید مقدار کمی صابون یا شوینده لباس به آب اضافه کنید تا به روند تمیز کردن کمک کند. تولیدی خانومم عمده فروش کفش زنانه و دخترانه می باشد.

بندها را درون یک کیسه کوچک لباسشویی قرار داده و برای مدت چند دقیقه در محلول تمیز کننده خیس کنید. از قاشق یا کفگیر برای تحریک بندهای موجود در آب استفاده کنید. برای سنگین کردن بندها و جلوگیری از شناور شدن آنها می توانید از یک صفحه مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید

توجه: دستکش بپوشید و از قرار دادن دستان برهنه در آب با مواد سفید کننده خودداری کنید زیرا ممکن است باعث تحریک پوست شود. پخش عمده کفش ارزان قیمت تولیدی خانومم تخصص ماست.

  • بندها را در ماشین لباسشویی بشویید.

بندها را ، هنوز داخل کیسه لباس ، در ماشین لباسشویی قرار دهید و با مواد شوینده و 1/2 فنجان سفید کننده را در آب گرم بشویید.بندها را روی ظرفشویی یا حوله آویزان کنید و بگذارید تا در هوا خشک شوند. برای جلوگیری از صدمه زدن به چاک و جمع شدن بندها ، آنها را در خشک کن قرار ندهید. این می تواند به الیاف الاستیک یا ساختارهایی که باعث می شود کفش بیشتر از بند بند بماند آسیب برساند. ممکن است چند ساعت طول بکشد تا بندهای شما کاملا خشک شوند.

کفش های خود را جایگزین کنید. اگر چنگک ها در فرآیند تمیز کردن صدمه دیدند ، می توانید با استفاده از یک تکه نوار چسب انتهای بندها را بپیچید و جاگذاری آنها را از طریق سوراخ ها راحت کنید. تولیدی خانومم بنکدار کفش زنانه در تهران می باشد.

 

چگونه بندهای کفش خود را تمیز کنیم | اصول به کار گیری با بند کفش تولیدی خانومم | مرکز پخش و فروش عمده کفش زنانه و دخترانه

2. تمیز کردن بندهای رنگی

  • بندها را از کفش بردارید.

تمیز کردن بندهای کفش خود از کفش بسیار راحت تر و موثرتر است. هرگونه آلودگی یا لکه های شل بندها را با دست یا برس اسکراب مسواک بزنید. کیک خشک شده روی خاک و گل باید با کمی مالش دادن خیلی راحت بیرون بیاید.

یک سینک یا ظرف را با آب گرم پر کنید و مقدار کمی صابون یا مواد شوینده لباس اضافه کنید. از آب برای اشباع بندها استفاده خواهد شد. صابون برای شستشوی راحتتر به شل شدن ذرات خاک از پارچه بند کمک می کند.

اجازه دهید بندهای کفش برای چند دقیقه در آب صابون خیس بخورد. اجازه دهید مواد کاملاً خیس بخورد. بندهای کفش به احتمال زیاد متورم می شوند و هرگونه لکه سطحی جدا می شود. اگر می خواهید این عمل را انجام دهید کمی آنها را به هم بزنید.

  • از برس کوچک اسکراب (یا مسواک قدیمی) برای مالش بندها استفاده کنید.

مواظب چنگال باشید زیرا اگر به طور تقریبی دستگیر شود می تواند ترک بخورد یا از بین برود. سینک یا حوضچه خود را با آب تازه پر کنید تا بندها شستشو شود. اگر آلودگی باقی مانده است ، مراحل 2 تا 6 را تکرار کنید تا بند کاملاً تمیز شود.

3. تمیز کردن بند کفش چرمی (چگونه بندهای کفش خود را تمیز کنیم)

بندها را روی ظرفشویی یا حوله آویزان کنید و بگذارید تا در هوا خشک شوند. برای جلوگیری از صدمه زدن به چاک و جمع شدن بندها ، آنها را در خشک کن قرار ندهید. این می تواند به الیاف الاستیک یا ساختارهایی که باعث می شود کفش بیشتر از بند بند بماند آسیب برساند. ممکن است چند ساعت طول بکشد تا بندهای شما کاملا خشک شوند.
با استفاده از مسواک یا مسواک کوچک ، هرگونه آوار و یا آوار از توری بردارید. از بین بردن آوار اکنون می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ها شود و به پارچه شما کمک کند. این بندها به اندازه مواد مصنوعی جاذب نیستند و نیازی به دست زدن به آنها نیست که گویا کثیفی را که در معرض آن قرار گرفته اند، جذب کرده اند. پخش عمده کفش زنانه تولیدی خانومم در خدمت شماست تا انتخاب عالی داشته باشید.
  • برای تمیز کردن بندهای چرمی خود از صابون زین و آب گرم استفاده کنید.

آنها را مدت کوتاهی خیس کنید ، صابون را به آرامی و کاملاً روی کل شاخه بند بمالید. چرم را در محلول صابون خیس نکنید ، زیرا این کار می تواند برنزه شدن را خراب کند یا باعث تغییر رنگ چرم شود. آن را با یک پارچه مرطوب پاک کنید.
بندهای خود را روی پارچه قطره ای یا روزنامه قدیمی خشک کنید. اجازه دهید تا در هوا خشک شوند و از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید ، زیرا باعث سفید شدن و از بین رفتن رنگ می شود. آنها باید قبل از رسیدن به مرحله بعدی کاملا خشک شوند.
برای بازگرداندن براقیت چرم ، یک روغن طبیعی مانند روغن زیتون یا نارگیل بمالید. با یک پارچه تمیز استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که بالای یک پارچه قطره ای و با دستکش کار می کنید ، زیرا روغن ضد چرم می تواند باعث لکه دار شدن سطح شود. اجازه دهید روغن خیس بخورد. این روش درمانی بندهای چرمی را نرم و بهبود می بخشد. اجازه دهید چند ساعت در هوا خشک شوند. بعد از ساعت اول ، روغن اضافی را پاک کنید. قبل از اقدام به برقراری ارتباط صبر کنید تا بند کاملاً خشک شود ، زیرا این امر باعث لکه دار شدن کفش یا آسیب دیدن توری می شود. روغن مینک شبیه سبوم انسان است و در صورت عدم اجازه جذب مناسب در اکثر پارچه ها احساس چربی می کند.

کفش های خود را جایگزین کنید. اگر چنگک ها در فرآیند تمیز کردن صدمه دیدند ، می توانید با استفاده از یک تکه نوار چسب انتهای بندها را بپیچید و جاگذاری آنها را از طریق سوراخ ها راحت کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به Blog