Get 10% extra OFF on Porto Summer Sale - Use PORTOSUMMER coupon - Shop Now!

نحوه پوشیدن کفش کالج

بازگشت به Blog
نحوه پوشیدن کفش کالج یا لوفر با انواع لباس و طرح | مرکز فروش و پخش عمده کفش زنانه و دخترانه تولیدی خانومم در تهران

نحوه پوشیدن کفش کالج

نحوه پوشیدن کفش کالج بسیار آسان هست. کفش های کالج که کفش تخت نیز نامیده می شوند ، به طور معمول از چرم ساخته می شوند و دارای یک کفی لاستیکی نرم هستند. این کفش ها می توانند با طیف گسترده ای از سبک ها مانند پیراهن ، روزمره یا غیر متعارف جفت شوند. اگرچه متنوع هستند اما برای ظاهر گرم آب و هوا مناسب هستند. تولیدی کفش زنانه خانومم بل بیش از چهار سده در این زمینه فعالیت می کند. برای عضویت در کانال و پیج ما بر روی عکس ها کلیک کنید.

 

کانال تلگرام پخش و خرید و فروش عمده کفش زنانه و دخترانه تولیدی خانومم

 

نحوه پوشیدن کفش کالج

 • برای ظاهری متنوع و کلاسیک ، چرم قهوه ای انتخاب کنید. 

  چرم قهوه ای روشن یا تیره متداول ترین و سنتی ترین ماده کفش کالج است. کفش های قهوه ای کالج یک انتخاب عالی است زیرا بسیار متناسب با انواع لباس ها مانند شلوار جین و تی شرت یا دکمه و شلوار مناسب است. به علاوه ، این رنگ کمترین لکه را نشان می دهد. برای مشاهد محصولات جدید ما به خصوص فروش عمده کفش زنانه کالج کلیک کنید.
 • کفش های سرمه ای را برای ظاهری دریایی امتحان کنید. کفش های سرمه ای یکی دیگر از گزینه های مناسب کفش های کالج است زیرا بسیار متنوع نیز هستند. آنها به خصوص با ظاهر ساحلی دریایی – مانند یک پیراهن راه راه و شلوار سفید به خوبی جفت می شوند. یا می توانید برای ظاهری زنانه تر ، آنها را با سارافان بپوشید. کفش های سفید قایق نیز گزینه ای برای ظاهر دریایی است ، اما تمیز نگه داشتن آنها دشوارتر از کفش های سرمه ای است.

 

 • برای ظاهری نامتعارف به سراغ کفش های رنگ روشن بروید. 
  کفش های کالج در انواع مختلف رنگ و طرح وجود دارد. شما می توانید رنگ روشن را به عنوان راهی برای تأکید بر لباس خود انتخاب کنید ، یا راهی برای راحتی ، در عین حال نامتعارف باشید. به عنوان مثال ، کفش های کالج قرمز را با یک شلوار جین و یک چوگان سفید یا قرمز هماهنگ کنید. برای خرید عمده کفش صندل زنانه تولیدی خانومم در خدمت شماست.

 

 • کفشی را انتخاب کنید که به راحتی متناسب باشد.

  کفش های کالج به راحتی راحت هستند ، بنابراین مهم است که به طور صحیح متناسب باشند. هنگام ایستادن باید بین انگشت شست و نوک کفش شما 5/0 اینچ (1.3 سانتی متر) فاصله باشد. توپ پای شما باید راحت و ایمن در قسمت میانی کفش قرار بگیرد.
  نحوه پوشیدن کفش کالج یا لوفر با انواع لباس و طرح | مرکز فروش و پخش عمده کفش زنانه و دخترانه تولیدی خانومم در تهران

  جفت کفش های کالج با یک لباس

  وقتی کفش ها احساس شکستن کردند ، مدت زمان پوشیدن آن در خانه را افزایش دهید. همچنان که احساس راحتی می کنند به افزایش زمان ادامه دهید. آنها را بیرون از خانه نپوشید تا زمانی که احساس اطمینان کنید بعد از چند ساعت پوشیدن به شما آسیب نمی رسانند. همچنین می توانید کفش های کالج را که دارای طرح هستند ، مانند لکه های پولکی یا راه راه بپوشید. خرید عمده کفش کتانی زنانه در انواع مدل و طرح ارائه می شود. برای مشاهده محصول کلیک کنید.

  صبر کنید تا آنها را تا بهار یا تابستان بپوشید. کفش های قایق برای آب و هوای گرم بسیار مناسب هستند زیرا سبک هستند و قسمت بالایی پای شما را در معرض دید قرار می دهند. همچنین پوشیدن آنها در هوای گرم بهتر است زیرا آنها با لباس سبک بهاری و تابستانی مطابقت دارند. به عنوان مثال ، یک ژاکت سبک با آنها بسیار زیبا به نظر می رسد ، اما یک ژاکت زمستانی سنگین ممکن است ناجور به نظر برسد.

  پاخوری در کفش کالج ( نحوه پوشیدن کفش کالج )

  هر روز آنها را به مدت 1 ساعت بپوشید.

  از آنجا که کفش های کالج معمولاً از چرم ساخته می شوند ، پاخوری آنها مدتی طول می کشد و هر روز یک ساعت آنها را در خانه بپوشید. اگر آنها احساس راحتی نسبتاً خوبی دارند ، می توانید هر روز 2 ساعت آنها را بپوشید.

  با کفش خود دور بزنید.

  وقتی قصد دارید در خانه قدم بزنید به جای اینکه پشت میز خود بنشینید ، کفش های کالج خود را بپوشید. اگر کفش هایتان را بپوشید اما سریع تکان نخورید ، تکان نخورید. 1 یا 2 ساعت را به پیاده روی در خانه خود اختصاص دهید. همچنین می توانید در آنها به عقب و جلو حرکت کنید تا بتوانند به پای شما قالب بزنند.

  مدت زمان پوشیدن کفش را هر روز افزایش دهید.

  شلوارک را با کفش کالج خود انتخاب کنید. از آنجا که کفش های قایق برای آب و هوای گرم ایده آل هستند ، با یک شلوارک عالی به نظر می رسند. می توانید با پوشیدن یک شلوارک کوتاه با پیراهن دکمه دار آنها را آراسته کنید. برای ظاهری راحت تر ، آنها را با تاپ مخزن یا تی شرت بپوشید.
  کفش های خود را با شلوارهای پایه صاف یا مخروطی بپوشید. از آنجا که جزئیات زیادی در قسمت بالای کفش های کالج وجود دارد ، وقتی کل کفش به نمایش در می آید ، بهترین شکل را دارند. اما این بدان معنا نیست که شما فقط به شورت محدود می شوید. برای رفتن با کفش کالج یک شلوار پا راست یا مخروطی انتخاب کنید. یا آنها را با شلوارهای رول شده بپوشید.

  جوراب های خود را با کفش کالج نشان ندهید. کفش های کالج از نوع برش کم است و قرار است بدون جوراب پوشیده شود. اگر باید جوراب به همراه داشته باشید ، جفتی را انتخاب کنید که در قسمت بالای کفش نشان داده نشود. از پوشیدن آنها با لباس رسمی خودداری کنید. کفش های کالج به خوبی با لباس های نیمه رسمی مانند یک شلوار کت و بلیزر جفت می شوند. با این حال ، آنها به خوبی با یک لباس بلند همراه نیستند. اگر به دنبال کفشی برای پوشیدن برای عروسی تابستانی یا مراسم رسمی دیگر هستید ، یک لوفر سبک انتخاب کنید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به Blog